Proč vyzkoušet Myslíto?

Opravdové potraviny skutečně chutnají, prospívají lidskému organismu a dodávají energii po celý den. Vlastní chuť potravin poznáte jen pokud v nich nejsou přidány uměle vyrobené dochucovadla či aromata. Nejlepší přirozenou chuť mají plody, které nebyly chemicky ošetřeny. Čím menším počtem průmyslových zpracování a dalších úprav potravina projde, tím více výživových hodnot si zachová. Proto Myslíto vyrábíme pouze ze základních surovin, které neprošly žádnou chemickou úpravou. 

BIO Suroviny

Kvalitní suroviny pěstované na ekofarmách, s certifikací BIO.

Domácí receptura

Díky ní jsme vznikli a udává náš směr. Jednoznačná cesta kvality.

ECO friendly

Používáme 100% recyklovatelné obaly.

Bez jediné „uměliny“

Nedoslazujeme umělými cukry, nepřidáváme „éčka“ dochucovadla ani aromata.

České opravdové pečené Müsli!

 

Myslíto – jsme malá rodinná firma, která se specializuje na výrobu kvalitního müsli, jehož základem jsou ovesné vločky. Naše domácí receptura klade důraz na kvalitní suroviny a vyváženou chuť. Nenajdete u nás žádné průmyslově zpracované suroviny, náhražky či stabilizátory. Sladíme medem od lokálních včelařů, ořechy sami loupeme, pražíme a ručně krájíme. Proč to všechno děláme? Baví nás zdravě snídat a vyrábět nejlepší müsli.:-)

 

 

Proč si koupit Myslíto?

Protože chutnější pečené ovesné vločky, chcete-li müsli, nekoupíte. Myslíto se vyznačuje jedinečnou chutí, výraznou vůní po medu a pečených ořechů nebo skořice a tmavé čokolády. Používáme výběrové plody z ekologického zemědělství z různých koutů světa.

Ale důvodů je mnohem více!

Více energie

Obsahuje díky svému složení velké množství komplexních sacharidů, které fungují jako skvělá „nabíječka Vašich baterek“. Také proto tvoří ovesné vločky téměř vždy část jídelníčku sportovců.

Zdravý životní styl

Ovesné vločky pomáhají snižovat krevní tlak a blahodárně působí na nervovou soustavu. V kombinaci s různými druhy ořechů nebo semínek a kokosovým olejem se vločky Myslíto řadí do kategorie zdraví prospěšných potravin.

Vhodné při hubnutí

Nejčastěji lidé zařazují vločky do stravy, protože chtějí zhubnout. Kromě lepšího zažívání a vyprazdňování mají ještě další schopnost, a to skvěle absorbovat vodu a navozovat pocit sytosti. Mimo to pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Lepší zažívání

Velký obsah vlákniny napomáhá lepšímu zažívání a má příznivý vliv na trávicí systém. Natáhne do sebe toxiny, usazené ve střevech, čímž přispívá k detoxikaci a očistě organismu.

Bohatý zdroj omega-3-mastných kyselin

Myslíto obsahuje ořechy jako kešu, vlašské, lískové nebo mandle, které jsou dobrým zdrojem omega-3-mastných kyselin. Omega-3-mastné kyseliny udržují Vaše oči zdravé, zářící pokožku a chrání Vás před srdečním onemocněním.

Vyvážené nutriční hodnoty

Poměr sacharidů, tuků a bílkovin je základním měřítkem pro výběr nutričně vyvážené stravy. Víme, že tuky nejsou ten “problém”, ale jednoduché sacharidy ano. Myslíto obsahuje z větší části složené sacharidy, zdravé rostlinné tuky a bílkoviny.

Napsali nám

Budeme rádi, když nám napíšete jak Vám chutnalo.